هدف ما بالا بردن سطح علمی ایرانیان است

پودمان یک سوخت و جرقه

تدریس پودمان یک کتاب تعمیرات سیستم سوخت و جرقه (قسمت اول)

در این ویدیو تدریس کتاب سیستم سوخت رسانی و جرقه رشته مکانیک خودرو پایه دوازدهم و قسمت اول از پودمان یک . مباحث روش فرآوری نفت خام و تولید بنزین . خصوصیات و ویژگی های بنزین احتراق ناقص و احتراق کامل . نسبت اختلاط سوخت و هوا تا ابتدای مبحث انواع سیستم های سوخت رسانی توسط مهندس ضیایی ارائه شده است.

لینک دانلود فیلم از سایت آپارات


نحوه کار برج تقطیر

در این ویدئو نحوه ی کار برج تقطیر آموزش داده می شود

لینک دانلود فیلم از سایت آپارات


تدریس پودمان یک کتاب تعمیرسیستم سوخت و جرقه (قسمت دوم)

در این ویدیو قسمت دوم تدریس پودمان یک از کتاب سیستم سوخت رسانی و جرقه پایه دوازدهم رشته مکانیک خودرو مباحث انواع سیستم های سوخت رسانی در خودرو شامل سیستم سوخت رسانی کاربراتوری سیستم سوخت رسانی انژکتوری و آشنایی و معرفی اجزاء و قطعات سیستم سوخت رسانی انژکتوری تا صفحه ۲۵ کتاب توسط مهندس ضیایی ارائه شده است.

لینک دانلود فیلم از سایت آپارات


آموزش سیستم سوخترسانی کاربراتوری مدار بسته (CLC)

در این ویدئو که توسط شرکت سایپا تهیه شده است سیستم سوخترسانی کاربراتوری مدار بسته آموزش داده می شود و در مورد کاتالیست کانورتور و عملکرد آن و انواع آلاینده های سوخت و طریقه ی عملکرد سنسور اکسیژن و مدارات کاربراتور مطالبی بیان شده است

لینک دانلود فیلم از سایت آپارات


تدریس پودمان یک کتاب سیستم سوخت و جرقه (قسمت سوم)

در این ویدیو تدریس قسمت سوم از پودمان یک کتاب سیستم سوخت و جرقه پایه دوازدهم رشته مکانیک خودرو مباحث انواع روش های پاشش سوخت و قطعات سیستم سوخت رسانی شامل ریل سوخت مخزن سوخت و کنیستر از صفحه ۲۵ تا ۴۱ کتابتوسط مهندس ضیایی ارائه شده است.

لینک دانلود فیلم از سایت آپارات


آموزش سیستم سوختراسانی انژکتوری مدل کیا kia

در این ویدئو نحوه ی کار سیستم سوخترسانی انژکتوری مدل کیا و نحوه ی عیب یابی سیستم انژکتور توسط شرکت سایپا آموزش داده می شود

لینک دانلود فیلم از سایت آپارات


سیستم سوخترسانی انژکتوری مدل ساژم

در این ویدئو نحوه ی کار سیستم سوخترسانی انژکتوری مدل ساژم آموزش داده می شود و طریقه ی کار سنسور ها و عملگر ها بیان شده و نحوه ی عیب یابی آنها نیز آموزش داده شده است.

لینک دانلود فیلم از سایت آپارات


سیستم های سوخت رسانی انژکتوری (زبان فارسی)

در این فیلم که شرکت تویوتا آن را تهیه نموده و به فارسی دوبله شده است توضیحات و آموزش بسیار سودمندی درمورد سیستم های سوخترسانی داده می شود.

لینک دانلود فیلم از سایت آپارات


دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

1 دیدگاه برای “پودمان یک سوخت و جرقه”